کسب درآمد ماهیانه 5 میلیون در خانه با گوشی اندروید 


🇮🇷یک دقیقه اینو بخونین، ارزشش رو داره🇮🇷


حکایت شارژ در ایران:


🔴لطفا با تمام دقت بخونید


یه شارژ5000 تومانی برای من و شما 5450 تومان هزینه داره.  این 9درصد که 450 تومانه که از طرف سازمان مالیات  برای *عاملین فروش* واریز میشه .

اینکه متوجه مقدار سود بشی "اپلیکیشن  ۷۸۰" رو مثال میزنم که به ازای حاشیه سودش جایزه های بزرگی میده و در رسانه های ملی میلیاردی تبلیغ جوایزش رو میکنه. 

خوب من و تو چطور میتونیم از شارژ به درآمد برسیم ؟! یه برنامه به اسم 7030 هست که بچه های دانشگاه شریف ساختنش و درکنار شارژ کردن گوشیتون پرداخت قبوض آب برق گاز و .... میتونید درآمدم داشته باشید!! به این نحوه که خودتون گوشیتونو شارژ 5000تومانی میکنید یا قبض پرداخت میکنید تا 70 درصد از سود خودش رو با شما تقسیم میکنه و به خودتون برمیگرده .


با هر خرید دوستانتان با توجه به سطح آنها شما درآمد کسب خواهید کرد.(سطح یک افرادی هستند که مستقیما شما معرفی کردید و سطح دو اوناییند که مستقیما از طریق سطح یک دعوت شده اند و ...)


تا حالا فکر کردی چطور میشه از شارژ پول درآورد ؟! این راهشه 

باتوجه به صحبت هایی که شد لپ کلام اینه که شما ، کافیه به ده نفر از اطرافیانتون این برنامه و (کد معرف خودتونو ) معرفی کنی 

هرکدوم از اونا این کارو انجام بدن و تا سطح هفت این اتفاق بیوفته

🔊💰هرکدوم یه شارژ ۵هزار تومنی در ماه تهیه کنن شما میتونید به درآمد 🎯🎯 1,477,570 تومان برسید.

 تازه جالبه بدونین این رقم واسه یک بار خرید شارژ 5000 تومانیه . که این خرید برای افراد متفاوته و چندین بار ممکنه در ماه خرید کنه به اینم فکر کن.  ✅ از طریق لینک زیر در چند ثانیه عضو شوید برنامه را نصب کنید وشروع به درآمدزائی کنید👇😊

 

لینک ثبت نام در اپ 7030 👇


  ثبت نام در 7030


ابتدا ثبت نام کنید و بعد وارد شوید👆👆


 شناسه معرف hidoctor 


👌❌وارد کردن شناسه ی معرف هنگام ثبت نام ضروری است.❌