Brothers - A Tale of Two SonsBrothers – A Tale of Two Sons نام عنوان موفقی می باشد که در سال ۲۰۱۳ برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هفتم منتشر گردید، اما موفقیت های این بازی به حدی بود که سازندگان پس از آن تصمیم گرفتند تا آن را برای پلتفرم های موبایلی نیز عرضه کنند. امتیازات مثبت منتقدین و بازی کنندگان و رضایت آنان از نحوه ی عملکرد بازی همگی باعث شده تا این بازی یکی از محبوب ترین عناوین عرضه شده در سال عرضه لقب بگیرد. داستان روانشناسانه با روایت جذاب را می توان یکی از ویژگی های بسیار مهم این بازی قلمداد کرد. داستانی که اگر به این میزان گیرا نبود شاید به هیچ وجه نمی توانست ” برادران : داستان دو پسر ” را به محبوبیت فعلی خود برساند.

نخستین چیزی که پیش از تجربه ی بازی Brothers – A Tale of Two Sons بایستی به یاد داشته باشید نحوه کنترل شخصیت بازی می باشد که تا به امروز در هیچ بازی رایانه ای به کار گرفته نشده است، پس طبیعی است که در ابتدا کمی برایتان عجیب به نظر برسد. در بازی شما باید دو برادر را به طور همزمان با یکدیگر هدایت کنید، در نتیجه این کار تا حدود زیادی چالش برانگیز خواهد بود. توصیه ی ما به شما این است که برای کنترل آسان تر بازی از یک گیم پد استفاده کنید. چنین چیزی در نیم ساعت اولیه تجربه ی بازی کمی سخت است اما با گذشت زمان متوجه خواهید شد که کنترل دو شخصیت به طور همزمان جذابیت خاصی دارد و در نتیجه گیم پلی بازی برای شما جذاب خواهد شد.

عنوانی بی نقص و به یاد ماندنی

Brothers – A Tale of Two Sons به طور قطع از زیباترین بازی هایی است که تا به امروز عرضه شده است. عنوانی با شروع بی نقص و تاثیرگذار که پایانی تاثیرگذار تر نیز خواهد داشت. داستان، گرافیک، گیم پلی و موسیقی و صداگذاری در این بازی همگی در بالاترین سطح خود هستند. معماهایی که در طول بازی با آن ها مواجه می شوید همگی از جذابیت بسیاری برخوردار بوده و به هیچ وجه شما را از بازی زده نخواهند کرد چرا که میزان سختی آن ها در حد اعتدال می باشد. اگر به این فکر هستید که مدتی از بازی های بزرگ و تجاری فاصله بگیرید ” برادران : داستان دو پسر ” بهترین انتخاب برای شما می باشد.

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Brothers – A Tale of Two Sons :

OS: Windows XP SP3
Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 8600 /ATI Radeon HD 2600
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C++ Redistributable 2010, and AMD CPU Drivers (XP Only/AMD Only)

 حجم فایل دانلودی : ۵۳۱ مگابایت

پسورد : allin1dl.ir

نوع نسخه : R.G.Mechanics

تعداد پارت های دانلودی : ۱ پارت

قیمت بازی ( جهت اطلاع ) : ۱۵ دلار

 

دانلود نسخه R.G.Mechanics بازی Brothers – A Tale of Two Sons

راهنمای نصب بازی : 

  1. فایل دانلودی را به کمک نرم افزار Winrar، از حالت فشرده خارج کنید.
  2. بازی را از طریق فایل Setup.exe نصب کنید.
  3. پس از پایان نصب بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.